gear gear

LOADING

  • Turkish
  • English
  • French
  • Russian
  • Arabic
Güres Teknoloji
ILDEX Vietnam Fuarı'na katılıyoruz

Güres Teknoloji olarak ILDEX Vietnam 2022 Fuarı'na katılıyoruz. 3 - 5 Ağustos tarihlerinde Vietnam'da düzenlenecek fuarda, C2 standında yerimizi alacağız. Müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Türkiye'nin lider kafes üreticisi olarak aynı anda iki farklı ülkede ziyaretçilerimizle buluştuk.

Türkiye'nin lider kafes üreticisi olarak aynı anda iki farklı ülkede ziyaretçilerimizle buluştuk. 23-25 Kasım tarihleri arasında, Arap yarımadasının gözde fuarı olarak bilinen VIV MEA 2021 fuarına katıldık.

Güres Teknoloji Standına Agro-Pack Irak'ta Yoğun İlgi

23-26 Kasım tarihlerinde Erbil'de düzenlenen Irak'ın en büyük Tarım ve Gıda Endüstrisi Fuarı olan Agro-pack Irak Fuarı'na katıldık.

VIV Türkiye 2021 Ertelendi!

9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan Türkiye'nin tek tavukçuluk fuarı, VIV Türkiye 2021, covid-19 virüs salgını nedeni ile 8-10 Haziran 2023 tarihine ertelenmiştir.

Dijitalleşen Dünyaya Hızlı Adım Attık!

Dünyanın önde gelen hayvansal üretim ticaret fuarı “EuroTier / EnergyDecentral digital” Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl dijital platformda geçekleşti.

VIV MEA 2020 Ertelendi. !

VIV MEA 2020 Ertelendi ! Başta Arap yarımadası olmak üzere Körfez ülkeleri, Asya ve Afrika ülkelerinin gözde fuarı olarak bilinen, 9-11 mart tarihleri arasında Birleşik Arap Emirliklerinin Abu Dhabi şehrinde yapılması planlanan VIV MEA 2020 fuarı...

4. Yumurta Zirvesi'nde Platin Sponsor Olarak Yer Aldık.

7-10 Kasım tarihlerinde Antalya’da “Yaşam için protein” teması ile gerçekleştirilen 4. Yumurta Zirvesi sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirdi.

225.000 KAPASİTELİ DEV PROJE

6+6 12 katlı, platformlu ve 225.000 kapasiteli otomasyonlu, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış tavuk kümesi projemizi tamamladık.

DÜNYANIN GÖZÜ ÜZERİMİZDE!

> Dünyanın gözü üzerimizde! Güres Teknoloji mühendisleri tarafından tasarlanan ve tavuk gübresinden elektrik üretilen enerji santralimiz Türkiye’de olduğu kadar Amerika basınında da ses getirdi. Daha temiz bir gelecek için Güres Teknoloji’sine güvenin.

Duyuru

05.07.2017 Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

AYNI ANDA İKİ FARKLI ÜLKE, İKİ DEV PAZAR

25.05.2017 Kafes ve tavukçuluk ekipmanları alanında başarılı bir ihracat grafiği çizen Güres Teknoloji, her yıl katıldığı onlarca uluslararası fuarlarla, dünyanın her köşesinde adından söz ettirmeye devam ediyor

Çok İstedik, Çok Çalıştık, TÜBİTAK'tan Ar-Ge Desteğini Aldık!

14.02.2017 Başarılı ve uzman mühendis kadrosu ve Ar-Ge ekipleriyle tavukçuların sorunlarına çözüm bulmayı, tavukçuluk sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedefi...

Hindistan'ın yeni yıldızı Güres Teknoloji oldu!

05.12.2016 Tavukçuluk ekipmanları konusunda bir dünya markası olmayı hedefleyen Güres Teknoloji, bu yıl onuncusu düzenlenen Güney Asya’nın en büyük tavukçuluk fuarı olan ve 23 – 25 Kasım tarihleri arasında Haydarabad Hindistan’da düzenlenen...

Güres Teknoloji İran'da Büyük İlgiyle Karşılandı!

04.11.2016 Bu yıl 26-31 Ekim tarihleri arasında Tahran’da düzenlenen İRAN PLEX FUARI; yem, yumurta, etlik tavuk ve kafes ekipmanları üreticilerini bir araya getirdi.