gear gear

LOADING

  • Turkish
  • English
  • French
  • Russian
  • Arabic
Güres Teknoloji

Güres Teknoloji İran'da Büyük İlgiyle Karşılandı!

Bu yıl 26-31 Ekim tarihleri arasında Tahran’da düzenlenen İRAN PLEX FUARI;  yem, yumurta, etlik tavuk ve kafes ekipmanları üreticilerini bir araya getirdi.

 Güres Teknoloji standı, yeni müşteriler tarafından yoğun ilgi gördü. Var olan müşterileriyle de ilişkilerini pekiştiren Güres Teknoloji,  İran pazarının son durumu ve alınması gereken önlemler konusunda gerekli bilgileri edinerek  önümüzdeki yıllar için İran pazarındaki stratejilerini belirledi. Tavukçuluk ekipmanları üretimi konusunda Türkiye’nin bu sektördeki başarısını dünyaya duyuran Güres Teknoloji, fuar boyunca yapmış olduğu görüşmeler ve anlaşmalarla birlikte İran pazarındaki payını büyütmeye devam ediyor.

Fuara bizzat katılan Güres Teknoloji Pazarlama Müdürü Orhan Çakır, İran pazarının tavukçuluk anlamında yüksek potansiyele sahip olduğunu ve İran’daki kriz sona erdiğinde uzman AR-GE departmanı ve genç mühendis kadrosuyla geliştirdikleri kafes ve kafes ekipmanları ile İran pazarına hakim olabileceklerini belirttiler. Günden güne uluslar arası pazarda bir marka haline gelen Güres Teknoloji,  İran’ın Kum kentinde vermeyi planladıkları seminerle bu pazardaki faaliyetlerine devam etmeyi sürdürecek.


Tüm duyurular